Kvietimas vienytis birželio 8 ir 9 dienomis kartu su #OccupyGezi

8-9 June Call for Solidarity Actions with #OccupyGezi

Event page screen shot before being taken down.

Kvietimas vienytis birželio 8 ir 9 dienomis kartu su #OccupyGezi

Kreipiamės į visus pasaulio miestus! Išeikite šį savaitgalį ir susigrąžinkite savo viešąsias erdves išreikšdami solidarumą su #OccupyGezi ir daugeliu protestų vykstančių Turkijoje!

Nedidelio judėjimo taiki demonstracija, skirta apsaugoti Stambulo Gezi parką, per keletą dienų peraugo į masinius protestus apėmusius visą Turkiją. Neramumus sukėlė neproporcingas policijos jėgos panaudojimas.

Susiformavus kovai dėl vis mažėjančios viešosios erdvės, užgrobtos neoliberalaus autoritarizmo ir saugumo pajėgoms išpurškus Stambulą pipirinėmis dujomis, visuomenei atsirado poreikis kvėpuoti - tūkstančiai žmonių išėjo į gatves išreikšdami paramą Gezi parkui, nepaisant visiško žiniasklaidos nutylėjimo apie brutalius policijos veiksmus.

Dabar mes susigrąžinome ne tik Gezi parką, bet ir Taksim aikštę - tai pagrindinė Turkijos viešoji erdvė, skirta reikšti masinius nepasitenkinimus, ir kuri per visą Turkijos istoriją ne kartą buvo drausta. Tačiau ne tik Taksim aikštę ir Gezi parką kiekvieną naktį užplūsta tūkstančiai žmonių, kurie ateina švęsti savo vienybės, pergalės ir galios, šis pasipriešinimas toliau vyksta ir kitose Stambulo vietose bei kituose Turkijos miestuose. Dėl vieno dalyko mes esame tikri: taip kaip ankščiau jau niekada nebus.

Išreikškite savo paramą ir solidarumą šį savaitgalį, birželio 8 ir 9 dienomis. Susigrąžinkite Tahriro, Syntagma, Puerta del Sol aikštes, Zuccotti parką, (Gedimino prospektą), savo vietines gatves, aikštes ir parkus! Patikėkite, jie priklauso jums.